Cisco

Cisco ~ CWDM-SFP-1510=

CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE, 2Gb Fibre Channel - CWDM - LC/PC single-mode -

Gewenste aantal:  

Product heden niet (meer) bestelbaar
Cisco CWDM-SFP-1510=
 
CWDM 1510 nm SFP Gigabit Ethernet & 1G/2G FC
The CWDM SFPs are hot-swappable, transceiver components that you can plug into standard receptacles in Cisco routers and switches and convert Gigabit Ethernet electrical signals into a single-mode fiber-optic (SMF) interface. You can connect the CWDM SFPs to CWDM passive optical system optical add/drop multiplexer (OADM) or multiplexer/demultiplexer plug-in modules using single-mode fiber-optic cables with standard SC connectors.
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max)1000 Mbit/s
Poorten & interfaces
VerbindingstechnologieBedraad
Performance
Golflengte1510 nm
Bron data-sheet.
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf0 - 50 °C
Overige specificaties
BekabelingstechnologieCWDM
Datalink-protocollenGigabit Ethernet, 2Gb FC
InterfaceSFP (mini-GBIC)
Voldoet aan industriestandaardenIEEE 802.3z
Full duplexJa
Fiber typeFC-PI
Aansluitingen1x LC/PC SM x 2\n1x SFP (mini-GBIC)

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van een respectievelijke bedrijven en zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectievelijke producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 12/10/2005 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 01/12/2022 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.eu. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bvba het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel,Reprobel en BTW ,exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.

2Compute maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Door verder te surfen, stemt U in met het gebruik van deze cookies en verklaart U tevens akkoord te gaan met onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Ter info:
  • ons Cookie-beleid vindt U hier.
  • onze verkoopsvoorwaarden vindt U hier.