Aten

Aten ~ 2A-136G

~

Glasvezel Meervoudige Modus 1.25G SFP Zendontvanger

1.25G Multi-Mode/550M Fiber SFP Module

Gewenste aantal:  
Eenheidsprijzen incl. Taxen 
(Auvibel, Bebat, Recupel, Reprobel)
Bij aankoop van Excl. BTW Incl. BTW
1 stuk150,30 €181,86 €
2 stuks145,30 €175,81 €
3 stuks143,70 €173,88 €
4 stuks142,80 €172,79 €
5 of meer stuksNavragen per mail
Taxen per eenheid excl. BTW
Aten 2A-136G Auvibel:0,00 €
Bebat:0,00 €
Recupel:0,12 €
Reprobel:0,00 €

Vragen/Bemerkingen
Contacteer Koen Steyaert
10/06/2021
 
‣ Specificaties ‣ Opties ‣ Leveringstermijn
Glasvezel Meervoudige Modus 1.25G SFP Zendontvanger Module (550M) (2 stuks per Pakket)
Prestatie
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1250 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteundJa
Maximaal bereik550 m
Golflengte1300 nm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)Ja
Kenmerken
Kleur van het productBlauw, Metallic
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Gewicht en omvang
Breedte146 mm
Diepte55,9 mm
Hoogte13 mm
Gewicht20 g
Technische details
DuurzaamheidscertificatenRoHS

Alle in deze website genoemde merknamen of productnamen of logo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van een respectievelijke bedrijven en zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaars. Technische specificaties en omschrijvingen in deze publicatie vallen onder de verantwoordelijkheid van de respectievelijke producenten. Specificaties en prijzen kunnen gewijzigd worden zonder voorafgaand bericht. Afbeeldingen en specificaties zijn niet bindend en louter illustrerend. Alle producten vermeld op deze website zijn enkel verkrijgbaar / leverbaar op bestelling en tevens zijn ze onderworpen aan de mogelijkheid tot leveringsmogelijkheden of prijsschommelingen. De prijzen vermeld op deze pagina werden samengesteld op basis van gegevens van 05/07/2022 waarna ze gepubliceerd werden. De vermelde prijzen zijn geldig op 05/07/2022 tot einde voorraad / leverbaarheid bij bestellen via onze online shop www.2compute.eu. Indien de leveranciers hun prijzen herzien zal 2Compute bvba het mogelijke doen om de prijzen stabiel te houden, maar sommige omstandigheden maken dit onmogelijk. Daarom zijn de vermelde prijzen op deze pagina enkel richtgevend en niet bindend en kunnen deze veranderen zonder voorafgaand bericht. Alle prijzen vermeld in deze website zijn in Euro, inclusief Auvibel, Bebat, Recupel,Reprobel en BTW ,exclusief leveringskosten (indien van toepassing) tenzij anders vermeld. Normaal gezien zijn we in staat elk product vermeld op deze pagina binnen een redelijke termijn te leveren. Prijzen, afbeeldingen en teksten onder voorbehoud van typografische en/of drukfouten.

2Compute maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Door verder te surfen, stemt U in met het gebruik van deze cookies en verklaart U tevens akkoord te gaan met onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Ter info:
  • ons Cookie-beleid vindt U hier.
  • onze verkoopsvoorwaarden vindt U hier.